Starditoetus - KV Korrashoid
501
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-501,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-2.0.3,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive
 

Starditoetus

STARDITOETUS

Euroopa Regionaalarengu Fond on eraldanud 15 000 EUR starditoetust Korrashoid Pesumaja OÜ arenguks  läbi investeeringute pesumaja uutesse ja modernsetesse seadmetesse.

Eesmärk:  Pakkuda kiiret ja kvaliteetset pesupesemise teenust nii Hiiumaa elanikele kui Hiiumaa turismi-, toitlustus- ja majutusteenuste ettevõtjatele, võimaldades neil keskenduda oma põhiteenuste pakkumisele.

Tulemus: Viie aasta pärast on ettevõte Hiiumaal tuntud suurepärase, paindlike lahendusi pakkuva ja kindla teenuse osutajana, kelle töötajad on hästi motiveeritud, parimad klienditeenindajad oma valdkonnas. Ettevõte on kasumlik ja kasutab kõiki ressursse keskkonnahoidlikult. Ettevõte omab 75%-list turuosa.