Akende suurpuhastustööd toimuvad tavaliselt kevadel ja sügisel, eesmärgiga anda hoonele parem üldmulje ja kaitsta, et mustus ja tolm ei rikuks aknaid ega tihendeid.
Aknapesu hõlmab klaaspindade, aknaraamide, aknalaudade, tihendite ja aknavahede puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest jms.
Samuti eemaldame akendelt värvipritsmed, vaigutäpid jne….
Regulaarne akende pesemine on kasulik akende säilimisele, mida kauemaks jääb mustus ja tolm akna pinnale, seda rohkem ta sinna kinnitub. Paakunud mustuse eemaldamine eeldab suuremat pindade töötlemist ja tekitab rohkem riske pinna kahjustamiseks. Soovitame aknapesu seest ja väljast sõltuvalt hoone asukohast ja ruumi iseloomust vähemalt kaks korda aastas – sügisel ja kevadel.
Aknaid ei soovitata pesta miinuskraadidega, vihmaste ilmadega ja otse aknale paistva päikesega
Ruumi või hoone koristamine sõltub väga paljudest erinevatest teguritest, mida peab igal juhtumil eraldi arvesse võtma. Sellest tulenevalt on väga oluline järgida erinevate pinnakattematerjalide hooldus- ja puhastamisnõudeid.
Süvapesu on puhastusmasinatega erinevatele põrandakatetele tehtav puhastus. Süvapesuga eemaldatakse põrandatelt kinnistunud mustus ja kaitseaine kiht. Süvapesu tehakse siis, kui igapäevase koristuse ja hooldusega ning pindmise puhastusega ei ole võimalik saavutada vajalikku puhtusastet. Süvapesu sagedus oleneb põrandakatte liigist, ruumide kasutusotstarbest, sagedusest ja asukohast. Väga oluline on jälgida põrandakatete hooldusjuhendeid, kerge on oskamatusest ja vale puhastusaine ja tööriista kastumisega pinnakatteid kahjustada.
Pärast süvapesu ja põrandate kuivamist soovitame pinnad töödelda kaitseainega (vahatada, impregneerida, hooldusõlitada jne) vastavalt tootjapoolsele hooldusjuhendile. Kaitsmine vähendab pindade määrdumist ja kulumist, parandab visuaalset väljanägemist ning lihtsustab igapäevast koristust.
Enamasti puhastatakse vaipasid ja vaipkatteid tolmuimejaga, mis paraku ei suuda eemaldada kõike vaibasse kogunenud mustust ja tolmu. Selleks, et vaip täielikult puhtaks saada ja selle kasutusiga pikeneks, vajavad vaibad üks kuni kaks korda aastas professionaalset ja spetsiaalsete vahenditega teostatud märgpuhastust. Vaiba puhastamise sagedus sõltub vaiba värvist, materjalist ja kasutusintensiivsusest.
Vaiba puhastamisel kasutame spetsiaalselt vaipadele mõeldud vahendeid ja tehnikat. Puhastusel eemaldatakse vaibalt plekid, kantakse peale pesuvahend, töödeldakse spetsiaalse puhastusmasina ja harjaga. Vaiba töötlemisel tekkinud määrdunud pesuvesi eemaldatakse veeimuriga, mis kiirendab vaiba kuivamisaega ja vaip on kuivamise järgselt kasutamiseks valmis. Tulemuseks on vaip, mis näeb välja kui uus, hästi lõhnav ja värske.
Kliendil on valida, kas tuua enda vaip meie juurde puhastusse või kutsuda meie spetsialistid endale koju või kontorisse.
Hooldusõlitamist on vaja teha siis, kui põrand on tuhmunud ja ebaühtlaseks kulunud. Eluruumide põrand vajab hooldusõlitamist kord aastas. Ühiskondlike ruumide põrandate hooldust on vaja teha vastavalt kulumisele 2-3 korda aastas. Hiljem järjest harvem. Õlitatud puit muutub hooldusõlitamiste käigus järjest tugevamaks. Enne hooldusõlitust on kindlasti vajalik puit spetsiaalse pesuvahendi või seebi lahusega puhtaks pesta ning lasta korralikult ära kuivada.
Diivanite, tugitoolide ja kontoritoolide puhastamisel annab parima tulemuse spetsiaalset tekstiilipuhastusaineid ja selle töö jaoks mõeldud mööblipesu masinat kasutades. Tekstiilmööblile pihustame puhastusaine lahuse, mis tungib tekstiilikangasse ja lahustab sinna ladestunud mustuse.
Seejärel loputame ja imeme vee koos mustusega välja, kasutades selleks spetsiaalset mööblipesu masinat. Vajadusel kordame protseduuri, et saavutada maksimaalne tulemus. Enne kasutamist vajab pestud mööbel mõne tunni kuivamisaega (olenevalt ruumi temperatuurist ja ventilatsioonist).
Ehitusaegse koristuse käigus puhastame ehitusobjekti perioodiliselt suuremast ehitusprahist ja tolmust. Sellega loome ehitusspetsialistidele meeldiva töökeskkonna ja säästame nende kallist aega.
Ehitusjärgne koristus tagab, et puhastatavad pinnad ja materjalid saavutaksid maksimaalselt hea väljanägemise ja teeniksid oma eesmärki, luues mugava ja turvalise ruumide sisekliima.
Salongipuhastuse käigus eemaldame autosalongist tolmu, liiva ja muu mustuse ning peseme klaasid seestpoolt. Spetsiaalsete vahenditega teeme puhtaks salongimatid, keskkonsooli, armatuurlaua ning muud plastikpinnad. Tähelepanuta ei jäeta ka auto pagasiruumi. Tekstiilpinnad puhastame esmalt tolmuimejaga, seejärel eemaldame plekid ja teostame keemilise märgpesu.Keemiline pesu hõlmab endas istmete, põranda, lagede ja pagasiruumi puhastust. Peale keemilist märgpesu soovitame auto ca 12 tunniks kuivama jätta.
Küsi meilt pakkumist või helista kohe – +372 53 232 661